Gwarancja

Na zakupione u nas rowery i ramy udzielamy 2 lata gwarancji, na pozostałe części 1 rok.

WARUNKI GWARANCJI DOTYCZĄCE ROWERU

 1. Gwarant zapewnia dobrą jakość i sprawne działanie roweru, na który wydana została niniejsza gwarancja i odpowiada jedynie za ukryte wady materiałowe. Sprzedawca jest zobowiązany wydać kupującemu rower pełnowartościowy, nadający się do natychmiastowej eksploatacji.
 2. Okres gwarancji wynosi 24 miesiące i jest liczony od daty zakupu potwierdzonej przez punkt sprzedaży w dniu zakupienia roweru na karcie gwarancyjnej.
 3. Kupujący zobowiązany jest do wykonywania czynności obsługowych, regulacyjnych i konserwacyjnych określonych w instrukcji obsługi.
 4. Wszystkie części zużywające się w trakcie eksploatacji takie jak: opony, dętki, cięgna, łańcuch, wielotryb, siodło i klocki hamulcowe objęte są gwarancją jedynie w zakresie wad materiałowych i konstrukcyjnych, a nie w związku z ich eksploatacyjnym zużyciem.
 5. Centrowanie kół nie podlega naprawie gwarancyjnej.
 6. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych i chemicznych oraz innych, powstałych na skutek niewłaściwego lub niezgodnego z instrukcją obsługi użytkowania, konserwowania i przechowywania.
 7. Reklamacje należy składać w miejscu zakupu lub autoryzowanym punkcie serwisowym, dostarczając do tego miejsca czysty rower.
 8. Rower nie podlega zwrotowi lub wymianie na nowy, gdy wady są możliwe do usunięcia. W razie konieczności wymiany części, zapewnia się je w kolorach uniwersalnych.
 9. Gwarancja traci swą ważność w przypadku dokonania naprawy w nieuprawnionym punkcie serwisowym lub wprowadzenia zmian konstrukcyjnych.
 10. Czynności przedsprzedażne, które jest zobowiązany wykonać sprzedawca, nie wchodzą w zakres napraw gwarancyjnych.
 11. Jedynie oryginalna, ważna i całkowicie wypełniona podczas sprzedaży roweru karta gwarancyjna jest podstawą przyjęcia zgłoszenia reklamacyjnego.
Waluty
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 58 522 71 19
Wersje językowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl